Novinka Reduced price! Pol Prsta Rukavice Vonkajšie Športové Rukavice Cyklistické Rukavice Vyhovovali Gym Fitness Vo Vzpieraní V Prevádzke Pre Dospievajúcich Chlapcov A Dievčatá Zväčšiť

Pol Prsta Rukavice Vonkajšie Športové Rukavice Cyklistické Rukavice Vyhovovali Gym Fitness Vo Vzpieraní V Prevádzke Pre Dospievajúcich Chlapcov A Dievčatá

€2.60

-38 %

€4.26

Nový produkt

Funkcia Umývateľný
Šport Typ Jazda na bicykli
Položka Druh Rukavice & Prstové
Pôvod CN(Pôvodu)
Druh Pol Prsta
Materiál Polyester
Pohlavie Univerzálny
Číslo Modelu Športové Rukavice

Odrážky:

1、Toto športové rukavice je špeciálne navrhnutý pre deti, tínedžerov a malé ženy.Je vhodný pre ľudí s palm šírka 6-7 cm.

2、Ruku materiál: 96% polyester + 4% spandex, palm materiál: mikrovlákna.Vyrobené z profesionálny športový materiál, to je vlhkosť-savé a priedušné, koži-priateľský a vysoko elastický.

3、dlane ruky pokrýva veľké plochy silikónové, ktoré môžu zvyšovať trenie a zlepšiť pohodlie.Má dobrú odolnosť proti sklzu účinok tlmenia nárazov.Chrbát má pad dizajn na ochranu chrbtice a kĺbov ruky a nie je ľahko zranený.

4、Vďaka elastické zápästie band dizajn, môžete upraviť elastické voľne.Rukavice môže byť viac, vhodný na zápästie s cieľom zlepšiť komfort, ale aj rukavice nebude ľahko pošmyknúť.

5、Šport pol prsta rukavice je vhodný pre bicykle, motocykle, telocvične, vzpierania, jóga, kolieskových korčuliach, rollerblading a iné použitie.

Parametre:

Ruku materiál: 96% polyester + 4% spandex

Ručné základný materiál: mikrovlákna,

Palec materiál: OK handričkou

Popis:

1. Toto športové rukavice je špeciálne navrhnutý pre deti, tínedžerov a malé ženy.Je vhodný pre ľudí s palm šírka 6-7 cm.

2. Ruku materiál: 96% polyester + 4% spandex, palm materiál: mikrovlákna.Vyrobené z profesionálny športový materiál, to je vlhkosť-savé a priedušné, koži-priateľský a vysoko elastický.

3. Dlaň ruky pokrýva veľké plochy silikónové, ktoré môžu zvyšovať trenie a zlepšiť pohodlie.Má dobrú odolnosť proti sklzu účinok tlmenia nárazov.Chrbát má pad dizajn na ochranu chrbtice a kĺbov ruky a nie je ľahko zranený.

4. Vďaka elastické zápästie band dizajn, môžete upraviť elastické voľne.Rukavice môže byť viac, vhodný na zápästie s cieľom zlepšiť komfort, ale aj rukavice nebude ľahko pošmyknúť.

5. Šport pol prsta rukavice je vhodný pre bicykle, motocykle, telocvične, vzpierania, jóga, kolieskových korčuliach, rollerblading a iné použitie.

Zoznam:

1 * pár rukavíc

1 * funkcie opp taška

Štítky: xr rasta.

Napísať recenziu

Pol Prsta Rukavice Vonkajšie Športové Rukavice Cyklistické Rukavice Vyhovovali Gym Fitness Vo Vzpieraní V Prevádzke Pre Dospievajúcich Chlapcov A Dievčatá

Pol Prsta Rukavice Vonkajšie Športové Rukavice Cyklistické Rukavice Vyhovovali Gym Fitness Vo Vzpieraní V Prevádzke Pre Dospievajúcich Chlapcov A Dievčatá

Odrážky: 1、Toto športové rukavice je špeciálne navrhnutý pre deti, tínedžerov a malé ženy.Je vhodný pre ľudí s palm šírka 6-7 cm. 2、Ruku materiál: 96% polyester + 4% spandex, palm materiál: mikrovlákna.Vyrobené z profesionálny športový materiál, to je vlhkosť-savé a priedušné, koži-priateľský a vysoko elastický. 3、dlane

Súvisiace produkty