Novinka Reduced price! 12 Zväčšiť

12" Horolezecké Lano S Platformu & Disk Strom Hojdačke Nastaviť Zábava Pre Deti Outdoor Záhrada Jednoduché, Kvalitné A Pohodlné Hračka

€31.29

Nový produkt

Vek >3 Rokov
Druh vonkajšie detské ihrisko
Kategória Otočná Stolička/Swing Loď/Swing
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Drevené Ihrisko
Číslo Modelu 1

12" Horolezecké Lano s Platformu & Disk Strom Hojdačke Nastaviť Zábava Pre Deti Outdoor

5 Predajné Miesta:

Amatérska hračky, ktoré deti milujú.Či už je to visí na veľký strom alebo na hojdačke zábradlie, tento Strom Swing Set bude deti pádu v láske s ním.To je podstatná vec pre dovolenku stranou, deti striedajú sa vyšplhať až na vrchol, a base veľké platforma je tiež veľmi vhodný pre státí alebo sedení.

Budovanie dôvery a byť viac odvážne .Toto môže byť použité ako lezenie nástroj pre deti, s 4 platformy rôznych výšok, povzbudzovanie detí vyliezť vyššie a vyššie.To môže tiež priniesť viac rodič-dieťa čas a vychutnať si každý okamih.

Farebné, viac atraktívne pre deti.Pre ostatné jeden hojdačky, farba je zaujímavá zmena.Svetlé farby možno vidieť na prvý pohľad, či je blackish zelené alebo farebné jedno, to môže prilákať deti na hojdačke.

Odolný a dostatočne stabilný.Veľké disk s priemerom 12 palcov, malý disk priemer 4,3 palca, statická nosnosť až 440 libier.Šplhanie lano sám o sebe je dosť široká a podržte dobre, ak vaše mladšie deti, len chcem stáť a hojdačka na lano, spodný plastový disk je dostatočne veľká dieťaťa.Pre Rezidenčné Použitie iba - nie pre Komerčné využitie.Odporúča sa pre deti od 3 rokov.Malé deti potrebujú dozoru dospelej osoby, keď budú hrať.

Popis:

To je veľmi zaujímavé swing auta, deti môžu stáť alebo sedieť a hojdačka.Cez štyri malé platformy, deti sa učia vyliezť bez pomoci.Rôzne hračky priťahujú deti hrať v záhrade a detské ihrisko, miesto pobytu v hrať s elektronikou.

Tiež, hojdačka môže pomôcť mozgu sa naučiť pochopiť, rýchlosť a smer, ktoré môžu byť prospešné pre deti s vizuálne vnímanie problémov.

Funkcie:

1. Hmotnosť: 3.85 kg / 1750g

2. Materiál: Polyetylén Disk, Polyetylén Lano, Železný Hák, Polyester Swing Pásu

3. Statické Zaťaženie Hmotnosť Kapacita: 440lbs / 200 kg

4. Platné Vek: Od 3 Rokov

5. Swing Dĺžka: 78.7 inchs / 2m

6. Veľké Disk Priemer: 11.81 inchs/ 30 cm

7. Malé Disk Priemer: 4.3 inchs / 11 cm

8. Farba: Zelená,Žltá,Červená,Modrá Package zahrnuté:

1 x Disku Swing Lano

Štítky: vonkajšie detské ihrisko, ihrisko nastaviť, vnútorné ihrisko, silver bar krúžky, malé drevené ihrisko, deti vonkajšie ihrisko, detské ihrisko, hojdačka disk, záhradné kreslo, ninja bojovník.

Napísať recenziu

12

12" Horolezecké Lano S Platformu & Disk Strom Hojdačke Nastaviť Zábava Pre Deti Outdoor Záhrada Jednoduché, Kvalitné A Pohodlné Hračka

12 Horolezecké Lano s Platformu & Disk Strom Hojdačke Nastaviť Zábava Pre Deti Outdoor 5 Predajné Miesta: Amatérska hračky, ktoré deti milujú.Či už je to visí na veľký strom alebo na hojdačke zábradlie, tento Strom Swing Set bude deti pádu v láske s ním.To je podstatná vec pre dovolenku stranou, deti striedajú sa vyšplhať až na vrchol,

Súvisiace produkty