Novinka Reduced price! 20W Laser Modul Auta Laser Hlavu mala načítavať pri 450 nm TTL Modul pre ATOMSTACK Laser Rytec Dreva rezného Nástroja Zväčšiť

20W Laser Modul Auta Laser Hlavu mala načítavať pri 450 nm TTL Modul pre ATOMSTACK Laser Rytec Dreva rezného Nástroja

€121.49

-37 %

€195.95

Nový produkt

Položka Druh Laserové gravírovanie
Názov Značky ATOMSTACK
Kľúčové slovo 2 laser hlavu diely náhradné súpravy
POUŽITIE životnosť Nad 10000 hodín
Doprava Zadarmo Áno
Kľúčové slovo 1 laserové príslušenstvo
Kľúčové slovo 3 Laser Modul
Číslo Modelu laser hlavu 20W
Dropshipping Áno
Záruka 13 mesiacov
Pôvod CN(Pôvodu)
Použitie drevo, koža gravírovanie a rezanie
Kľúčové slová laserová hlava pre ATOMSTACK laserové rytie stroj

1.To môže byť použitý pre laserové rezacie stroje, laserové rytie stroj, CNC, DIY laser. 2.Laser ochranný kryt: laser je vybavený ochranným krytom na ochranu očí užívateľa, bez potreby nosiť dodatočné ochranné okuliare.Zároveň zabrániť zvieratá z schmatol laser mieste. 3. Vyrobené z hliníka, silný a odolný. 4.Pevné zaostrenie laserového, nie je potrebné sa zamerať. 5. Letecká hliníkovej TTL driver doska s chladiaci ventilátor môže zabezpečiť nepretržitú dlho pracovať. 6.Engravable materiály: drevo, bambus, lepenky, plastu, kože, PCB dosky, hliníkové dusnatého, non-reflexné pokovovanie vrstvy a lakované kovové, po blackening Utility nôž. 7.Cutable materiál: kartón, netkané textílie, dyha, akryl, niektoré tenké plastové dosky.

Upozornenie: 1.Laserového svetla emitovaného laser modul je pravdepodobné, že zraniť osoby'eye, takže nemajú priamy pohľad jej koniec povrchu a nosiť vhodné ochranné okuliare, aby sa zabránilo laserové svetlo, keď je v práci. 2.Laser modul potrebuje primeranú laserový ovládač(PCB).Keď je laser modul spája s napájaním, prosím nastavte výstupné napätie na nulu.Úprava aktuálneho by mal byť pomaly zvýšiť alebo znížiť, aby sa zabránilo poškodeniu zariadenia. 3.Uchovávajte prístroj spracovanie alebo skladovanie v suchom prostredí.Anti-prach stupeň je viac ako jeden milión, aby sa zabránilo prach vnútri objektívu ovplyvniť laserová bodka tvar. 4.Pracuje pri vysokých teplotách sa zvyšuje prah prúd, znižujú účinnosť konverzie a urýchliť starnutie zariadenie. 5.Keď výstupný výkon je vyšší, než je špecifický parameter prevádzky, bude to urýchliť starnutie zariadenie. 6.Pri prevádzke teplota laserová dióda je viac ako 70 stupeň, prosím, aj odvod tepla z nej. 7.Tento laser modul je elektrostaticky citlivé zariadenia.Prosím, uistite sa, že zem seba alebo nosiť antistatické zápästie, než ste si ju.

Štítky: papier laserové gravírovanie, laser 480 nm, re, laser ps1, 3018 cnc, laserová dióda 460nm, 40w laser, z sonda, vedúci laser, laser pwm.

Napísať recenziu

20W Laser Modul Auta Laser Hlavu mala načítavať pri 450 nm TTL Modul pre ATOMSTACK Laser Rytec Dreva rezného Nástroja

20W Laser Modul Auta Laser Hlavu mala načítavať pri 450 nm TTL Modul pre ATOMSTACK Laser Rytec Dreva rezného Nástroja

1.To môže byť použitý pre laserové rezacie stroje, laserové rytie stroj, CNC, DIY laser. 2.Laser ochranný kryt: laser je vybavený ochranným krytom na ochranu očí užívateľa, bez potreby nosiť dodatočné ochranné okuliare.Zároveň zabrániť zvieratá z schmatol laser mieste. 3. Vyrobené z hliníka, silný a odolný. 4.Pevné zaostrenie laserového, nie

Súvisiace produkty