Novinka Reduced price! Kadencia Zrkadlový Efekt 30ml hobby farby hobby produkty do-it-yourself produkty Zväčšiť

Kadencia Zrkadlový Efekt 30ml hobby farby hobby produkty do-it-yourself produkty

€10.85

Nový produkt

Názov Značky modamot
Certifikácia CE
Klasifikácia Na vodnej báze
Pôvod TR(Pôvodu)
Laku, Semi-Sklo
Čas Schnutia
Suroviny akrylovej

Kadencia Zrkadlový Efekt 30ml Odkaz: CXAYNA0001 Stav: Nový výrobok, Tempa, Zrkadlový Efekt 30ml M_ikon_05.png * Po zrkadlový efekt je aplikovaný, je nechá sa zaschnúť.Keď lak nanášame na zrkadlový efekt maľovanie na sklo, nie poškriabaniu a riziko stripping alebo poškriabaniu je znížená.Teda, proces je ukončený.

INFORMÁCIE KARTA Hmotnosť 30gr Funkciu * Po zrkadlový efekt je aplikovaný, je nechá sa zaschnúť.Keď lak nanášame na zrkadlový efekt maľovanie na sklo, nie poškriabaniu a riziko stripping alebo poškriabaniu je znížená.Teda, proces je ukončený.

Farba Strieborná Farba Má Cudzích Predaj čiarového kódu 8699036736797 VIAC INFORMÁCIÍ * Rozmery: 30ml * Produkt čiarový Kód: 8699036736797 * je jedinečný lak, ktorý vytvára spätné zrkadlo vplyv na sklenených predmetov len 1 minúta.To je skvelé pre dekoratívne sklenené predmety.Sklenené povrchy, ktoré majú byť použité, musia byť absolútne čisté.Nanáša sa v tenkej vrstve. * To je na báze rozpúšťadla, horľavé a rýchle sušenie výrobku.Pred použitím dobre potraste. * Povrchy, ktoré môžu byť použité: Sklenené povrchy.Dôležité Upozornenie: * Po zrkadlový efekt je aplikovaný, je nechá sa zaschnúť.Keď lak nanášame na zrkadlový efekt maľovanie na sklo, nie poškriabaniu a riziko stripping alebo poškriabaniu je znížená.Teda, proces je ukončený.

Kadencia Zrkadlový Efekt 30ml

Odkaz: CXAYNA0001

Stav: Nový výrobok

Kadencia Zrkadlový Efekt 30ml

KARTA BEZPEČNOSTNÝCH ÚDAJOV

Hmotnosť

30gr

V Zámorí Predaj

Tam je

Čiarový kód

8699036736797 VIAC INFO

* Rozmer:30ml

*Jedinečný lak, ktorý vytvára tersten zrkadlový efekt v sklených objektov v len 1 minúta.To je skvelé pre dekoratívne sklenené predmety.Sklenené povrchy, ktoré majú byť použité, musia byť absolútne čisté.Nanáša sa v tenkej vrstve.

* Na báze rozpúšťadiel, horľavé a rýchle sušenie.Dôkladne opláchnite pred použitím.

* Povrchy, ktoré môžu byť použité:Sklenené povrchy.

Kadencia Zrkadlový Efekt Spray Paint | Ako Použiť Zrkadlový Efekt?Farby používané Kadencie značkou paint na získanie zrkadlový obraz alebo starnutia zrkadlový obraz na sklenené povrchy sa nazýva Kadencie zrkadlový efekt.S touto farbou, môžete dať vaše sklenené konferenčné stolíky zrkadlový obraz.S spray paint, môžete ľahko urobiť nábytok, okná vyzerajú zrkadlí.Účinok farby, ktorá je jednou z farieb, ktoré dávajú zrkadlový efekt, je v spreji.Zrkadlový efekt môže byť ľahko aplikovateľný na požadovanú povrchu skla.Kde je Zrkadlový Efekt Farby Použiť?Kadencia Zrkadlový Efekt môže byť použitý na všetky sklenené povrchy.Sklenené konferenčné stolíky môžu byť maľované.Zrkadlo spray paint môže byť použitá pre obchod windows.To môže byť použitý, aby sa váš sklenené stoly do zrkadla.Sklenené objekty môžu byť maľované.Ako Požiadať Kadencie Zrkadlový Efekt?Povrch, na ktorý sa uplatňuje, musí byť bez nečistôt a prachu. (Môžete byť vyčistené vlhčené obrúsky) povrch musí byť sušené pred podaním žiadosti.To je otrasená, bez použitia farby účinkom a farba je zmiešané homogénne.Aplikuje sa na povrchov použitím tlaku na sprej.Počkajte 1 minútu na produkt a suché.Môžete nájsť najvhodnejšie farby ceny na sanatdunya.com.Môžete kúpiť zrkadlo-vzhľad farby s platbou na Dvere a Kreditná Karta splátkach.Mnohé produkty sú k dispozícii v Umeleckom Svete premeniť vaše sny na materiály.Farby, laky, prípravky a lepidlo typy potrebné pre vaše záľuby, nemusíte míňať stovky dolárov na obnovu vašich obytných priestorov.Môžete trvať rôzne koníčky s rodinou a priateľmi a stráviť príjemný čas s nimi s produkty, ktoré si môžete kúpiť za prijateľné ceny.

Štítky: anita squonk, hobby model farba, krieda pastelové, auto strechy zábal, binokulárne vojenské, kriedové farby, farba vlasov, model farba, 3m, acryl farba.

Napísať recenziu

Kadencia Zrkadlový Efekt 30ml hobby farby hobby produkty do-it-yourself produkty

Kadencia Zrkadlový Efekt 30ml hobby farby hobby produkty do-it-yourself produkty

Kadencia Zrkadlový Efekt 30ml Odkaz: CXAYNA0001 Stav: Nový výrobok, Tempa, Zrkadlový Efekt 30ml M_ikon_05.png * Po zrkadlový efekt je aplikovaný, je nechá sa zaschnúť.Keď lak nanášame na zrkadlový efekt maľovanie na sklo, nie poškriabaniu a riziko stripping alebo poškriabaniu je znížená.Teda, proces je ukončený. INFORMÁCIE KARTA Hmotnosť 30gr

Súvisiace produkty